Догляд за могилами, благоустрій

Зведенням монумента і укладанням тротуарної плитки облагороджування місця поховання не закінчується. Адже щоб могила виглядала красиво, доглядати за нею необхідно постійно: щороку, півроку, а в ідеалі - раз в декілька місяців.
Однак не всі люди можуть так часто навідуватися на цвинтар, особливо проблематичні подібні візити для тих, хто покинув місто або країну і може приїжджати в рідні краї дуже рідко. З цієї причини компанія "Ритуал" пропонує клієнтам послуги по догляду за могилами у Львові.

Наші працівники надають послуги прибирання і благоустрою на могилах, догляду за похованнямиі, які включають:

  • прибирання на могилі сміття;
  • видалення бур'яну;
  • мийка пам'ятника, надгробної плити, склепу;
  • покладання квітів (взимку - сухих квітів, в інші періоди року - живих квітів);
  • запалення свічки;
  • дрібний ремонт і фарбування огорожі на могилі;
  • відправлення Вам фотографії доглянутого місця поховання.

Це зручно, звільняє час рідних і близьких при відвідуванні кладовища, тому, при наявності фінансових можливостей послугу «Професійний догляд за могилою» бажано замовляти хоча б двічі на рік - навесні і восени. Догляд за могилою - це не тільки її прибирання. Акуратна доглянута могила висловлює наше визнання, повагу, любов. Місце останнього спочинку підтримує зв'язок живих з покійним, і воно повинно виглядати гідно.

Замовлення виконуємо на протязі 2-х тижнів з моменту надходження замовлення і отримання оплати. Ми працюємо в цій сфері вже багато років. За додаткову оплату можливе відновлення пам'ятників.
Будь-яка прикраса могил, будь то пам'ятник, лаконічне надгробок, ковані огорожі, скульптури або лавки зі столами, покликані увічнити пам'ять близької людини, підкреслити його статус, зробити максимально комфортне і презентабельне місце, де можна пом'янути родича і провести час в спогадах. Це все вимагає чималих витрат за часом, навіть якщо місце поховання маленьке. Найкращим виходом є перекласти турботу на плечі професіоналів компанії «Ритуал».

Роботи можна оформити на основі договору на певний період, де будуть значитися всі необхідні замовнику послуги.

Орієнтовна вартість за послуги догляду::

  • разовий - 400 грн
  • дворазовий (Паска, Всіх Святих) - 700 грн
  • річний (Паска, Зелені Свята, Всіх Святих, Різдво) - 1000 грн.

По завершенню кожного прибирання фахівці формують звіт з фотографіями, який направляється клієнту на електронну скриньку. Ціни на послуги з догляду за могилами залишаються в середній ціновій категорії, щоб догляд за могилами могли собі дозволити якомога більше людей, які покидають рідне місто. Ціна на роботи на кладовищах за містом обговорюється окремо.